EVDE TİŞÖRT SÜSLEME

Evde tişört süsleme çalışmaları arayanlar için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını çok seveceksiniz. Hatta hemen yapmaya çalışacak ve değişik fikirlere kapılacaksınız. Evde kolay tişört nasıl süslenir diyorsanız sitemizde bununla ilgili oldukça fazla paylaşım yaptığımızı belirtmek isterim.

Kolay süsleme çalışmaları sayesinde sizde penye veya kazaklarınızı süslemeye başlayabilirsiniz. Hatta tişörtten kimono yapabilirsiniz. Eski tişörtten yelek yapmak veya benzeri çalışmalar yapmak içinde bu fikirden yararlanabilirsiniz.

 
 

Anlatımlı tişört değerlendirme çalışmaları sayesinde boş zamanlarınızı bu tür hobi çalışmalarına ayıracaksınız. Hem eğlenecek hem de eski penye veya tişörtlerinizi çok güzel kıyafetlere dönüştürebileceksiniz. Anlatımlı çalışma da takıldığınız bir yer olursa yorum bırakmayı unutmayın. Kolay gelsin.

evde-tisort-susleme

 

EVDE KAZAK SÜSLEME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kazak nasıl süslenir, kalın kazak süslemek ve kazağa süs yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir