Evde Tişört Yenileme

Evde Tişört Yenileme

Eski tişörtleri yenileyebilir ve değerlendirebilirsiniz. Bu yazımda sizlere evde tişört yenileme çalışması olarak farklı bir resimli anlatım paylaştım. Gerçekten ilginç ve değişik bir tişört yenileme çalışmasıdır. Bu tür çalışmalar yaparak katılacağınız etkinliklerde farklılık yaratabilirsiniz. Ayrıca bu güzel tişört süsleme çalışmasını istediğiniz tişörtlerde yapabilir ve çocuklarınıza da aynı çalışmaları geliştirerek yapabilirsiniz.

Evde t-shirt yenileme çalışması için malzemeler ise şöyle ;

  • yeşil bir tişört.
  • keçe.
  • makas.
  • iğne iplik.

Tişörte resimli anlatımda olduğu gibi çizgi çizgi kesmekle başlayabilirsiniz. Keçe malzemesinden yaprak figürleri yapıp, kalemle veya yine parçalarla yaprağın damar kısımlarını yapabilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları daha sonra oluşturduğunuz uzun dal parçaları gibi gözüken tişörtün üzerine dikmeniz veya yapıştırmanız gerekiyor. Evde tişört süsleme çalışmalarını gördükçe paylaşmaya çalışıyorum. Gerçekten güzel çalışmalar karşımıza çıkıyor. Bu güzel çalışma ile evde tişört yenileme veya tişörtlerinizi süsleyebilirsiniz. Bence turuncu bir tişörte de mandalina yaprakları veya kabukları keçeden yapıp tişört süslenebilir.

 
 

Şimdi sizleri tişört süsleme çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum.

evde-kolay-tisort-yenileme

Yaprakları keçeden veya kalın kumaştan kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde tişört süsleme çalışmaları ile sevdiğiniz penyelerinizi süsleyebilir ve tekrar tekrar giyebilirsiniz. Evde penye süsleme çalışmalarını sürekli olarak sitemizde yer alan kendin yap ve değerlendirme ile giyim kategorilerinde paylaşıyorum. Bu yazımda paylaştığım evde penye yenileme çalışmasını beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayın. Kolay gelsin.

source : http://alphamom.com/family-fun/holidays/no-sew-leaf-girl-fairy-costume/

 

Gazete Kağıtlarından Hasır Sepet Örme başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde hasır sepet yapmak, gazete kağıtlarından hasır sepet ve kağıttan hasır sepet yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir