Evde Tül Çoraptan Işıklı Çiçek Yapımı

Evde Tül Çoraptan Işıklı Çiçek Yapımı

Evde eski ten çorapları kullanarak harika çiçekli ışıklandırma yapabilirsiniz. Bu yazımda sizlere nette dolaşırken rastladığım çok güzel bir çalışmayı paylaşacağım. Bu yazımda evde tül çoraptan ışıklı çiçek yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağım. Kolay gelsin…

 
 
 

Evde Kolay Plastik Tabaktan Kapı Süsü Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kağıttan kapı süsü yapımı, evde kapı süsü yapımı ve evde plastik tabaktan kapı süsü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

3 Yanıt

  1. nur diyor ki:

    ledlerı nasıl yerleştirip saklıyo tesısatı nasıl uyguluyorusnuz açıklama yaprsanız sevınırım ellerınıze sağlık bu arada çok mukemmel olmuş

  2. aslı kararsız diyor ki:

    merhaba satın alma durumumuz varmı

  3. Nuray diyor ki:

    aslı hanım yapıp satanlar varsa sizin bu yorumunuzun altına cevap yazacaktır. onlar bilgilerini bırakırsa size ulaştırırım. kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir