Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Baykuş Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Baykuş Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay baykuş yapımı ile ilgili birçok paylaşımda bulunmuştum. Diğer çalışmalar keçeden baykuş yapılışı ile ilgiliydi. Ancak bu yazımda sizlere tuvalet kağıdından baykuş yapımı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Evinizde kullandığınız tuvalet kağıdının işlevi bitince arta kalan rulolardan harika baykuş figürleri yapabilirsiniz. Tuvalet kağıdı rulosundan baykuş figürü yaparak bu çalışmayı süslemelerde kullanabilirsiniz. Yılbaşı ağacınıza yapacağınız tuvalet kağıdından baykuş figürünü asabilirsiniz. Yine çocuklarınızla bu güzel çalışmayı yaparak onların el becerilerini de geliştirebilirsiniz. Evde tuvalet kağıdı rulosundan yapılan diğer çalışmaları yine sitemizde nasıl yapılır? ve kendin yap kategorilerinden inceleyebilirsiniz. Evde tuvalet kağıdı rulosundan baykuş yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-tuvalet-kagidi-rulosundan-baykus-yapimi

jouet hibou – toy owl – Spielzeug Eule

 

Evde Kolay Tığ İşi Lif Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay tığ işi lif yapılışı, evde tığ işi lif yapımı ve tığ ile lif yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir