Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Yapılan Süsler

Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Yapılan Süsler

Evde tuvalet kağıdı rulosundan yapılan çalışmalarla ilgili daha öncede çok güzel paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda da yine sizlere daha farklı çalışmaları örnek resimleri ile bu başlıkta önünüze getireceğim.

 
 

Evde tuvalet kağıdı rulosundan yapılan süs çalışmaları ile ilgili örnek resimlere bakarak sizde evinizde boşalan tuvalet kağıdı rolularını atmayıp, bu tür çalışmalar yapabilirsiniz.

Tuvalet kağıdı rulosundan yapılan çalışmalar git gide çoğalıyor ve daha farklı şekiller yapılmaya başladı. Bu yazımda paylaşacağım resimler ise şöyle ;

 

Evde Elma Süsleme Nasıl Yapılır? - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. elma nasıl süslenir, elma süsleme sanatı ve elma süslemesi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir