EVDE YAPILABİLECEK SÜS ÖRNEKLERİ

Evde yapılabilecek süs örnekleri arayanlar için paylaşmak istediğim bu güzel örnekler işinize yarayacak. Hepsinin hemen hemen yapımını gösteren anlatımları daha önce sitemizde paylaşmıştık. Onları inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek sizde kısa sürede mükemmel ev süsleri oluşturabilirsiniz.

Evde kolay süs yapımıyla ilgili paylaştığım çalışmalar daha çok kağıttan yapılıyor. Yine kurdele kumaşından ev süsü yapmak gibi değişik fikirler de sitemizde mevcut. Kartondan süs yapmak veya doğum günü, parti, eğlence gibi etkinlikler için bu tür süs çalışmalarını yapmasak da bilmek önemlidir.

 
 

Bu yüzden paylaştığımı çalışmaları yapmasanız bile öğrenmenizi isterim. Bir gün ummadığınız bir anda işinize yarayabilirler. Bu yüzden öğrenmek önemlidir. Kolay gelsin.

evde-yapilabilecek-sus-ornekleri

 

EVDE ÇİÇEKLİ KASE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çiçek baskılı kase yapmak, çiçek desenli kase nasıl yapılır ve çiçek motifli kase yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir