Evde Yeni Fiyonk Şeklinde Kalemlik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Yeni Fiyonk Şeklinde Kalemlik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde çocuklarınıza çok güzel bir kalemlik yapmak ister misiniz? üstelik kalemlik fiyonk şeklinde olsun. Bu yazımda sizlere fiyonk şeklinde kalemlik yapılışı ile ilgili resimli bir anlatım paylaşacağım. Sizde kolayca evinizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evde yeni fiyonk şeklinde kalemlik yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdaki adımları uygulayarak, sizde evde çocuklarınıza bu eğlenceli çalışmayı yapabilir ve onlara fiyonk şeklinde kalem kutusu yapabilirsiniz. Fiyonk kalemlik yapımı ile ilgili resimli anlatımdan da anlayacağınız gibi yapımı çok kolay ve evinizde kısa sürede bu çalışmayı yapıp, çocuklarınıza eğlenerek kullanacakları güzel bir fiyonk şeklinde kalem kutusu yapmış hediye etmiş olursunuz. Evde fiyonk kalemlik yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 
 

crayon tissu cas – fabric pencil case – Stoff Federmäppchen

 

Yeni Keçe Çiçek Şablonları - Keçe Çiçek Örnekleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 keçe çiçek şablonları, 2016 keçe çiçek şablonları ve evde yeni keçe çiçek şablonları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir