Evde Yumurta Kolisinden Dekoratif Tablo Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Yumurta Kolisinden Dekoratif Tablo Yapımı – Resimli Anlatım

Yumurta kutusundan yapılan birçok çalışmayı sizlere naklen sunmuştum. Gerçekten evde yumurta kolisinden çok güzel çalışmalar yapılıyor. Yumurta kutusundan çiçek yapımı veya yumurta kolisinden gül yapımı ile ilgili diğer çalışmaları bu yazımın sonundaki bağlantılarda görebilirsiniz. Yine sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde yer alan yumurta kolisinden yapılan çalışmalara da ulaşabilirsiniz.

 
 

Bu yazımda sizlere evde yumurta kolisinden dekoratif tablo yapımı ile ilgili resimli anlatımlar paylaşacağım. Bu çalışmayı evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Çünkü boş yumurta kolisini atmaktansa, bu çalışma sayesinde ona yeni roller kazandırabilirsiniz. Yumurta kolisinden tablo yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinize dekoratif hava kazandıracak bu çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz.

Karton Tisch – table de carton – cardboard table

 

Evde Kolay Burmuda Şort Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bermuda shorts, bermuda şort modelleri ve bermudas hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. nermin diyor ki:

    merhaba. yumurta gplisinden yapılanları hangi boya ile boyayabilirim?

  2. Nuray diyor ki:

    yapı marketten temin edebilirsiniz nermin hanım, sprey boya türünden alacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir