FARKLI ETAMİN MODELLERİ

Farklı etamin modelleri ile karşınızdayız. Bu güzel etamin örneklerini ben çok sevdim. Benzerlerini daha önce de sitemizde paylaşmıştık. Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Anlatımlı etamin modelleri sayesinde sizde yapacağınız çalışmalarda bu tür motifler kullanabilirsiniz.

 
 

Kolay yapılan etamin örnekleri ve yine anlatımlı etamin işlerinin eğitimini sitemizde bulabilirsiniz. Kolay yapılan etamin örnekleri sayesinde sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız işinize yarayacaktır. İlham alabilir veya çıktısını alıp aynısını yastık veya farkla çalışmalarda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Değişik etamin örnekleri buldukça sizlere tekrar paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel ve farklı örneklerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

30 ADET YENİ ÖRGÜ BAYAN YELEK ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı bayan yelek modeli, bayan yeleği nasıl yapılır ve değişik örgü yelek modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir