FARKLI ÖRGÜ MODELLERİ

Farklı örgü modelleri sayesinde sizde içlerinden birisini kullanabilir ve fikir edinerek kendinize özel örgüler ortaya çıkartmaya başlayabilirsiniz. Değişik örgü modellerini daha önce de sitemizde çoğu kez paylaştığımı hatırlıyorum. Hem güzel örnekler karşımıza çıkıyor.

Hem de oyuncak figürlü örgüler, minimon örgü modeli, değişik atkı örgüleri ve daha birçok güzel motifli örgü örneklerini gördükçe mutlu oluyorum. Sizde evde örgü işleri yapıyorsanız ve yeni örgüler yada modeller arıyorsanız bu güzel çeşitleri inceleyebilirsiniz.

 
 

Hemen sitemizin altında hatta bu yazının altında benzer yazılar bölümünde daha değişik örgü örnekleri ve benzer örgü motiflerine sahip örgü modelleri karşınıza çıkacak. Onlara da mutlaka göz atın. Çok güzel örgü örneklerini ve yapılışını anlatan çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum. Kolay gelsin.

 

FIRIN YAĞ TEMİZLEME KÜRÜ HAZIRLAYALIM başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fırın yağı nasıl çıkartılır, fırın yağlı temizlik ve kirli fırın temizleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir