FARKLI YAZMA KENARI MODELLERİ

Farklı yazma kenarı modelleri ile birlikte hemen altında eğitici birkaç videoya da yer verdim. Bu sayede evde yazma kenarı işleri yapanlara yardımcı olacak. Benzer anlatımları ve öğretici yazma kenarı modeli çalışmalarını hemen altta fazla fazla bulabilirsiniz.

Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek sizde evinizde yapmaya başlayabilirsiniz. Artık günümüzde hanımlar yazma kenarı yapmayı azaltsa da el emeği göz nuru birçok örneği sitemiz de bulabileceksiniz. Yine anlatımlı ve öğretici bir şekilde ulaşacağınız çalışmaları yaptırabilir veya yapıyorsanız sitemiz üzerinden satabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları çok seviyorum. Hem güzel örnekler görmüş oluyoruz. Hem de ev hanımlarının el emeği göz nuru çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırarak, herkesin görmesine ve öğrenmesine vesile oluyoruz. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

DEĞİŞİK DANTEL TEPSİ ÖRTÜSÜ MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dantel tepsi örtüleri, dantel tepsi örtüsü çeşitleri ve dantel tepsi örtüsü modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir