FAZLA PVC BORULARIYLA ASKILIK YAPMAK

Fazla pvc borularıyla askılık yapmak gibi değişik bir kendin yap fikrini sizde beğenebilirsiniz. Beni önce şaşırttı ve sonra mutlu etti. Bu tür güzel değerlendirme çalışmaları ile evde farklı fikirlerle dekoratif eşyalar da yapmış oluyoruz.

Fazlalık pvc borularını birleştirip, daha sonra istediğimiz ve beğendiğimiz bir renge boyadıktan sonra çok güzel bir görünüme sahip olduklarını göreceksiniz. Bu tür güzel çalışmaları sizde yapıp kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Hem evde değişik görüntüye sahip olurlar.

Hem de evinizi değişik görüntüleri ile güzelleştirirler. Hatta evinize gelenler şaşırabilir ve nereden satın aldığınızı dahi soranlar olabilir. Benzer değerlendirme çalışmaları hemen alttan karşınıza çıkacak. Onları da incelemeyi unutmayın. Kolay gelsin.

 
 

fazla-pvc-borulariyla-askilik-yapmak

 

TENEKE KOVADAN DUVARA HAVLULUK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde teneke kutuyla havluluk yapımı, kovayla duvara lazımlık yapmak ve teneke kovadan havluluk hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir