FİMO HAMURUNDAN BALIK YAPMAK

Fimo hamurundan balık yapmak isteyenlere özel güzel bir çalışma paylaşayım dedim. Bu güzel örnekte birkaç adımda kısa sürede minyatür balık çalışması tamamlanmış. Sizde evinizde kendin yap çalışması olarak fimo hamuruyla işler yapıyorsanız, bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum.

Polimer kilden minyatür balık yapmak gibi değişik çalışmaları sitemizde yer alan fimo kategorisinde fazla fazla bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Kolay yapılan fimo hamuru minyatür işlerini hem seviyorum.

 
 

Hem de yapıp tamamladıktan sonra ortaya harika çalışmaların çıktığını görmek beni mutlu ediyor. Sizde kendinize yeni hobi olarak bu güzel çalışmayı edinebilirsiniz. Fimo hamurundan yapılan birçok etkinliği hemen bu yazımın altında da göreceksiniz. Onlara da bakmayı ve incelemeyi unutmayın. Kolay gelsin.

fimo-hamurundan-balik-yapmak

 

HOBİ ÇUBUKLARINDAN MAKET EV YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dondurma çubuklarından maket ev yap, evde minyatür ev yapmak ve hobi çubuğuyla maket ev yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir