FİMO HAMURUNDAN ÇAM AĞACI MİNYATÜRÜ YAPMAK

Fimo hamurundan çam ağacı minyatürü yapmak için bulduğum bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde beğeneceksiniz. Kolay yapılan bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilir ve sizde evinize minyatür güzel bir süs yapmış olursunuz.

Fimo hamuruyla minyatür ağaç yapmak için malzemeleri denkleştirdikten sonra kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Yapımı zor olmayan çalışma da fimo hamurunu yeşil olarak hazırladıktan sonra, makas ile kertik kesmeniz yeterli oluyor.

 
 

Daha sonra hamur donunca ortaya çok güzel bir minyatür süs ağaç çıkıyor. Bu güzel çalışmayı süsleyip yılbaşı minyatür ağaç olarak da süs niyetine kullanabilirsiniz. Fimodan minyatür çam ağacı yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum. Kolay gelsin.

source

fimo-hamurundan-cam-agaci-minyaturu-yapmak

 

KUMAŞTAN DİŞ OYUNCAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kumaş oyuncak diş, kumaştan diş oyuncak yapımı ve oyuncak diş nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir