Fimo Hamurundan Kayıp Balık Nemo Yapmak

Polimer kilden yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere fimo hamurundan kayıp balık nemo yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde fimo hamurundan çalışmalar yapanlar mutlaka bu güzel örnek çalışmayı da beğeneceklerini umuyorum. Hem yapımını aşama aşama anlatmışlar.

Hem de nasıl yapacağınızı resimli anlatımdaki gibi adımları uygulayarak öğrenebiliyorsunuz. Sitemizde yer alan ” Polimer Kil ” kategorisinde benzer birçok çalışmayı daha önce de paylaşmıştım.

Evde kolay yapılan fimo hamuru çalışmalarını gördükçe sizlere bu başlıktan paylaşıyorum. Hem eğlenceli çalışmalar karşıma çıkıyor. Hem de fimo hamuruyla neler yapılır diyenlere değişik şeylerin yapıldığını da göstermiş oluyorum.

 
 

Evde polimer kilden kayıp balık nemo yapmak için resimli anlatımdaki aşamaları evde uygulayarak sizde bu güzel çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Şimdi sizleri fimo hamuruyla kayıp balık nemo yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

fimo-hamurundan-kayip-balik-nemo-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7496.html

 

Keçeden Basit Lastik Toka Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit lastik toka nasıl yapılır, evde kolay toka nasıl yapılır ve evde kolay toka yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir