FİMO HAMURUNDAN KOLAY ÇİÇEK YAPMAK

Fimo hamurundan kolay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli kendin yap çalışmasını çok seveceksiniz. Evinizde yapay çiçek yapmayı ve bu tür süs çalışmaları ile evinizi güzelleştirmeyi sevenlerdenseniz eminim ki bu güzel çalışmayı da çok beğeneceksiniz.

Hemen yapmaya başlamadan önce malzemelerinizi temin edebilir ve daha sonra fimo hamuruna şekil vererek küçükten tüm çiçek parçalarını ortaya çıkarabilirsiniz. Kısa sürede yapıp hemen evinizde sergileyeme de başlayabilirsiniz.

 
 

Büyük veya küçük boyutunu kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Anlatımlı fimo çiçek çalışmalarını sitemizde daha önce de paylaştığımızı hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak örneklerden anlayabilirsiniz. Adım adım kolay fimo çiçek yapımı türündeki birçok kolay yapılan çalışmaların anlatımını sitemizde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

fimo-hamurundan-kolay-cicek-yapmak

 

EVDE KOLAY TİŞÖRT SÜSLEME TEKNİKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tişört baskı süs yapmak, evde kolay tişört süsleme ve evde tişört nasıl süslenir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir