FİMO HAMURUNDAN KOYUN KÜPE YAPMAK

Fimo hamurundan koyun küpe yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı kuzu küpe yapımının anlatıldığı çalışmadaki adımları yaparak sizde kısa sürede çok güzel takılar oluşturabilirsiniz.

Bu tür takıları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı kuzu küpe yapmak için paylaştığım detaylı anlatım sonrası kendinize veya sevdiğiniz birisine bu güzel takıyı yapabilirsiniz. Benzerlerini fazlaca yapıp satarak güzel paralar kazanılabilecek bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede çok güzel takılar yapıp sevdiğiniz bir arkadaşınıza hediye olarak da takdim edebilirsiniz. Altta paylaştığım çalışma da fimoya nasıl şekil vereceğiniz detaylıca gösterilmiş. Şimdi sizleri bu güzel ve kapsamlı çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source

fimo-hamurundan-koyun-kupe-yapmak

 

DESENLİ BARDAK MUMLUK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bardak mumluk nasıl yapılır, bardakta mumluk yapmak ve desenli bardak mumluk yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir