Fimo Hamurundan Kuzu Magnet Yapımı – Resimli Anlatım

Fimo Hamurundan Kuzu Magnet Yapımı – Resimli Anlatım

Polimer kil kullanarak bu güzel çalışmayı yapabilir ve arkasına bir mıknatıs yerleştirdikten sonra buzdolabınıza magnet olarak kullanabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanların da yine öğrenmesini istediğim güzel bir çalışma olup, bu çalışmadan yapıp küçük paralara satabilirler. Böylece evlerine ek kazanç sağlamış olurlar. Bu yazımda paylaştığım resimli anlatımlarda fimo hamurundan kuzu magnet yapımı ile ilgili bir çalışma yer alıyor. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmanın resimli anlatımındaki adımları takip ederek sizde kolaylıkla evinizde yapabilirsiniz.

Fimo hamurundan yapılan birçok çalışmayı sizlere sitemizde paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere polimer kilden kuzu yapılışı ile ilgili güzel bir magnet çalışması paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Bu çalışmayı yaparak sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. İnanın çalışma tamamlandıktan sonra gözünüze çok güzel görünecek.

 

Öncelikle fimo hamurunu resimdeki gibi yuvarlak haline getiriyoruz.

 
 

 

Daha sonra diğer renkteki fimo hamurunu birbirine dolayarak yuvarlak halinde yaptığımız ilk yuvarlak çalışmanın üzerine yerleştiriyoruz. Bunlar kuzunun yünleri olarak görünecek.

 

Kuzunun yünlerinin yapıldığı kısmı tamamladıktan sonra baş kısmını yerleştireceğiniz yeri boş bırakıyorsunuz ve oraya kahverengi fimo hamuru ile kafa ve kulak kısımlarını yapacaksınız.

 

Yüz kısmını yaptıktan sonra ayak kısımları içinde siyah renk kullanmanız gerekiyor.

 

Siyah kısmı hem gözlerin içi için, hem de ayaklar için kullandıktan sonra kuzu magnet çalışmasını tamamlamış oluyorsunuz.

 

Son aşama olarak yaptığınız bu güzel çalışma kuruyana kadar bekliyorsunuz ve arkasına mıknatıs yerleştirdikten sonra çok güzel bir kuzu magnet sahibi olmuş oluyorsunuz. Bu çalışmayı yaparak satıp para kazanabilirsiniz. Yada sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://saychata.ru/say/596/7253

 

Birbirinden Güzel Yılbaşı İçin Süs Çalışmaları başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Christmas decorations, décorations de Noël ve farklı yılbaşı süsleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir