Fimo Hamurundan Kuzu Yapılışı Resimli Anlatım

Fimo Hamurundan Kuzu Yapmak

Fimo hamurundan yapılan çalışmaları gün geçtikçe sitemizde fazlaca paylaşmaya çalışacağız. Bu yazımızda sizlere fimo hamurundan nasıl kolay koyun yapabileceğinizi göstereceğiz. Fimodan minyatür kuzu yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmayı sizde yapıp anahtarlık olarak da kullanabilirsiniz.

Fimo hamurundan yapılan çalışmalara sitemizde çokça yer vermeye çalışıyoruz. Hem sevenleri çok. Hem de ortaya harika çalışmalar çıkıyor. Fimoyla yapılan minyatür çalışmaları veya süs çalışmalarını hemen bu yazımızın altında da görebilirsiniz. İlgili örneklerde işinize yarayacaktır. Benzerlerini buldukça yine paylaşacağız. Kolay gelsin.

 
 

fimo-hamurundan-kuzu-yapilisi

Lammfleisch aus Fimoton – lamb from fimo clay – agneau de fimo – lam fra fimo ler – cordeiro da argila fimo – agnello da fimo argilla

 

Ahşap Şiş İle Atkı Örme Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap şiş ile atkı örme, ahşap şişten atkı örme ve ahşap şişten nasıl atkı örülür hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir