FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR ANANAS YAPMAK

Fimo hamurundan minyatür ananas yapmak için paylaştığımız bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını mutlaka sizde yapmalısınız. Fimoyla yapılan minyatür çalışmalarını daha önce de sitemizde çoğu kez paylaşmıştık. Onları da inceleyebilirsiniz.

Hemen bu yazımın altında karşılaşacağınız birçok güzel çalışmayı inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını gösteren anlatımdan yararlanarak öğrenebilirsiniz. Öğrendiğiniz fimo hamuruyla yapılan minyatür çalışmaları süs niyetine evde kullanabilirsiniz.

Yaptığınız fimo hamurundan minyatür ananas süs çalışmasını satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı fimo hamuruyla minyatür ananas yapmak için paylaştığım çalışmayı yapıp süs veya sarkaç şeklinde de kullanabilirsiniz.

Polimer kilden yapılan birçok güzel çalışmayı fimo kategorisinde anlatımlı bir şekilde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

fimo-hamurundan-minyatur-ananas-yapmak

 

RENKLİ FON KAĞIDINDAN YILDIZ MUMLUK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el işi kağıdından mumluk yapmak, eva kağıdından mumluk yapmak ve kartondan mumluk yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir