FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR YAPRAK YAPMAK

Fimo hamurundan minyatür yaprak yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Fimodan yapılan minyatür çalışmaları sitemizde bol bol bulabilir ve onların da yapımını öğrenerek yapmaya başlayabilirsiniz.

Fimoyla yapılan oyuncak veya minyatür çalışmalarını ben çok seviyorum. Hem yapımı kolay. Hem de kısa sürede bittiği için sizde kısa sürede yapılışını öğrenip, evinizde süs niyetine kullanabilirsiniz. Anlatımlı fimo çalışmaları sayesinde kendinize yeni hobiler de edinmiş olursunuz.

Bu kolay ve güzel kendin yap çalışmasında da yine aşama aşama ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Kısa sürede sizde yapabilir ve yaparken de keyif alabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay fimo çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

 
 

fimo-hamurundan-minyatur-yaprak-yapmak

 

ÖRGÜ EL ÇANTASI ŞABLON ÖRNEKLİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü çanta örnekleri, örgü cüzdan örneği ve örgü el çanta örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir