FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR YILBAŞI SÜSÜ YAPMAK

Evde fimo hamurundan yapılan süs çalışmalarına ek olarak bu yazımda sizlere yılbaşı minyatür süsleme çalışmaları yapmak isteyenler için bir paylaşımda bulundum.

Evde fimo hamurundan minyatür yılbaşı süsü yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm adımlar detaylıca paylaşılmış.

Yapmanız gereken fimo hamuruna şekil vermek ve yılbaşı için minyatür süs çalışmalarını resimli anlatımdan yararlanarak yapmak. Bu tür çalışmaları yapıp anahtarlık olarak da kullanabilirsiniz.

Resimli anlatımda son karede yer alan görüntüde olduğu gibi sizde bu güzel çalışmayı yapmayı denemelisiniz. Evinizde hem güzel bir süse sahip olmuş olursunuz. Dilerseniz satışa sunup, para da kazanabilirsiniz.

Bu tür fimo hamuru çalışmalarını anahtarlık veya magnet olarak da yapanlar var. İsterseniz bu çalışmayı magnet olarak da değiştirebilirsiniz. Şimdi sizleri örnek ve anlatımlı resimlerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

fimo-hamurundan-minyatur-yilbasi-susleri-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7272.html

 

EVDE KOLAY KUPA BARDAK SÜSLEME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kupa bardak süsleme, bardak nasıl süslenmeli ve evde bardak süsleme çalışması hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir