FİMO HAMURUNDAN NİNJA KAPLUMBAĞA SÜSÜ YAPMAK

Fimo hamurundan ninja kaplumbağa süsü yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını kısa sürede sizde yapabilirsiniz. Daha önce de birçok kez fimoyla yapılan çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kolay yapılan fimo oyuncak çalışmaları sayesinde çocuklarınızla mutlu bir pazar günü geçirebilirsiniz. Polimer kilden oyuncak ninja kaplumbağalar yapmak için paylaştığım çalışmayı kısa sürede adım adım yapabilirsiniz. Fimodan yapılan oyuncak çalışmasında çocukların çok sevdiği ninja kaplumbağalar oyuncakları yapımı anlatılıyor.

Daha önce fimodan oyuncak yapmak veya fimo hamuruyla yapılan oyuncak modellerini paylaştığımı hatırlıyorum. Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Fimoyla yapılan birçok güzel oyuncak çalışması sayesinde sizde eğlenceli zaman geçirerek güzel oyuncaklar ortaya çıkarabileceksiniz.

 
 

Polimer kilden oyuncak yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde el becerilerini geliştiren bu tür oyuncak çalışmaları yapmayı öğrenebilirsiniz. Fimodan yapılan oyuncak çalışması ise şöyle ;

source

fimo-hamurundan-ninja-kaplumbaga-susu-yapmak

 

ESKİ KOTTAN BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski kot değerlendirme, eski kottan bileklik yapmak ve eski kottan nasıl bileklik yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir