FİMO HAMURUNDAN POKEMON MANTAR ANAHTARLIK YAP

Evde fimo hamurundan pokemon yapmak için daha önce benzer çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum. Evde kolay bir şekilde polimer kilden mantar yapmak veya fimo hamurundan pokemon oyuncak yapmak için benzer çalışmaları hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz.

Fimo hamuruyla pokemon mantar oyuncak yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel minyatür oyuncak veya anahtarlık çalışmaları yapmayı öğrenebilirsiniz.

Fimo hamurundan pokemon anahtarlık yapmak için resimli anlatımda sırasıyla adımları takip ederek, sizde fimo hamuruyla çalışma yapmayı öğrenebilir ve bu güzel örnek çalışmayı yapabilirsiniz.

Anahtarlık yapıp kullanabilir veya bu tür çalışmaları yapmayı öğrenip, deneyim kazandıktan sonra çokça yapıp satabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Evde fimo hamurundan pokemon anahtarlık yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

fimo-hamurundan-pokemon-mantar-anahtarlik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7312.html

 

TEL BÜKMEYLE BALIK ŞEKLİNDE ANAHTARLIK YAP başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tel bükmeyle balık bileklik yapmak, tel bükmeyle balık kolye yapmak ve tel bükmeyle balık küpe yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir