FİMO HAMURUNDAN SEVİMLİ ANAHTARLIK YAPMAK

Fimo hamurundan sevimli anahtarlık yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde öğrenip hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Gerçekten harika bir kendin yap çalışması olup, boş zamanlarınızı değerlendirerek ortaya harika sevimli anahtarlık eşyası çıkartabilirsiniz.

Hatta fazlaca yapıp satabilir ve iyi paralar da kazanabilirsiniz. Fimoyla yapılan anahtarlık çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilir ve hepsini inceleyebilirsiniz. Kolayca yapıp sizde sevdiklerinize hediye edebilir veya satıp para kazanabilirsiniz. Fimodan yapılan çalışmaları bu yazımın altında da bulacaksınız.

Onları da inceleyip, nasıl yapıldıklarını öğrenerek sizde kısa sürede harika çalışmalara imza atabilirsiniz. Kısa sürede fimo hamuruyla çalışmalar yapıp eğlenceli zamanlar da geçirebilirsiniz. Kolay yapılan fimo çalışmaları ile sizde para kazanacağınız aktiviteler yapmış olacaksınız. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

fimo-hamurundan-sevimli-anahtarlik-yapmak

 

FİMO HAMURUNDAN KALEMLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamurundan kalemlik, fimo hamurundan yapılanlar ve fimo hamuruyla nasıl kalemlik yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir