FİMO HAMURUNDAN TIRTIL OYUNCAK YAPMAK

Fimo hamurundan tırtıl oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı fimo çalışmalarını bolca bulacağınız sitemizde kısa sürede harika oyuncaklar veya minyatür süs çalışmaları yapmaya başlayacaksınız.

Sitemizde fimo çalışmalarına bolca ulaşabileceğinizi söyleyebilirim. Anlatımlı fimo hamuru oyuncak çalışmaları veya süs çalışmalarının nasıl yapıldığını öğrenerek sizde kısa sürede mükemmel süs çalışmaları veya minyatür süsler yapmayı öğrenebilirsiniz.

Bu güzel çalışma da yeşil renk tırtıl oyuncak çalışmasında fimo hamuru kullanılmış. Sizde fimo hamurunu hazırladıktan sonra kısa süre içinde bu güzel oyuncak tırtıl çalışmasını yapabilir ve evinizde süs niyetine kullanabilirsiniz. Minyatür tırtıl oyuncak yapmak veya figür yapıp anahtarlık şeklinde de kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source

fimo-hamurundan-tirtil-oyuncak-yapmak

 

KURDELE ŞERİDİYLE ÇİÇEK BUKET SARMA başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kurdele şeridiyle buket sarma, kurdele şeridiyle çiçek nasıl sarılır ve kurdele şeridiyle çiçek sarma hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir