FİMO HAMURUNDAN YAVRU AT YAPMAK

Fimo hamurundan yavru at yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışma ile sizde kısa sürede oyuncak veya anahtarlık yapabilirsiniz. Öğrendiğiniz kendin yap çalışmasında kullanılan malzemeleri temin ettikten sonra yapmanız gereken adım adım anlatımdaki gibi ilerlemek.

Bu güzel çalışmayı oyuncak olarak yapabilir ve çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Dilerseniz minyatür süs olarak kullanabilirsiniz. Fimo hamurundan at yapıp anahtarlık olarak da kullanabilirsiniz. Daha önce fimo hamuruyla yapılan anahtarlık çalışmalarının detaylı anlatımlarını paylaşmıştık.

Onları da hemen bu yazımın altında bulacaksınız. Beğendiğiniz çalışmaların yapımını öğrenerek fazlaca yapıp satabilir ve para kazanabilirsiniz. Anlatımlı fimo anahtarlık çalışmasının detaylı anlatımı hem kolay. Hem de kısa sürede yapıp tamamlayabileceğiniz niteliktedir. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

fimo-hamurundan-yavru-at-yapmak

 

ÇAMAŞIR SEPETİNİ HASIR İPLE SÜSLEMEK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çamaşır sepeti nasıl süslenir, çamaşır sepeti süsleme ve çamaşır sepetinden hasır sepet hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir