FİMO HAMURUNDAN YILDIZ SÜS YAPMAK

Fimo hamurundan yıldız süs yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde seveceksiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde kendin yap çalışmasını zorlanmadan yapabilir ve hemen süslemelerde kullanabilirsiniz. Fimodan oyuncak yapmak veya fimo hamuruyla yapılan çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Hatta benzer fimo çalışmaları bu yazımın hemen altından karşınıza çıkmaktadır. Fimoyla yapılan çalışmaları ben çok beğeniyorum. Hem güzel zaman geçirmemizi sağlıyorlar. Hem de el becerisi isteyen çalışmalarla kendimize yeni bir hobi edinmiş oluyoruz.

Fimo hamurundan yıldız yapmak için paylaştığım anlatımda adım adım ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Kısa sürede aynısını yapabilir ve çeşitli süslemelerde kullanabilirsiniz. Hatta mıknatıs yapıştırıp dolap için magnet süs olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

fimo-hamurundan-yildiz-sus-yapmak

 

MİNYATÜR OYUNCAK AYI TEDDY YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı oyuncak ayı yapımı, minyatür ayı teddy yapmak ve minyatür teddy yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir