FİMO HAMURUYLA TAVŞAN KASE YAPMAK

Fimo hamuruyla tavşan kase yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı kendin yap çalışmasında fimo hamuru açıldıktan sonra tavşan kafası şekline sokuluyor. Fimodan tavşan kase yapıp süs amaçlı kullanabilirsiniz. Yada sevdiğiniz kişilere hediye olarak da gönderebilirsiniz.

Fimo hamurundan yapılan birçok güzel projeyi daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Onların da çalışmaları ve anlatımları bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. Mutlaka onlara da göz gezdirmeniz gerektiğini vurgulamak isteriz.

Bu güzel çalışmayı kendinize göre geliştirebilir ve daha güzelini yada farklısını yapabilirsiniz. Unutmayın polimer kil malzemesinden herşey yapılıyor. Anahtarlık yapabilirsiniz. Buz dolabına fimodan magnet yapıp kullanabilirsiniz. Hatta bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

fimo-hamuruyla-tavsan-kase-yapmak

 

BOŞ CD KUTUSUNDAN TABLET TUTUCU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cd kutusu değerlendirme, cd kutusundan tablet tutucu yapımı ve cd kutusundan telefon tutucu yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir