FIRFIR SÜSLÜ PARMAK ARASI TERLİK YAPMAK

Fırfır süslü parmak arası terlik yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmayı evde boş zamanınız varsa yapabilirsiniz. Evde oyalanacak işler arıyorsanız bu güzel çalışmayı yapabilir ve kız çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Kendi plaj terlik modelinizi de süsleyebilirsiniz. Evde kolay terlik süsleme çalışmalarını sitemizde daha önce de paylaşmıştık.

Hatta güzel süsleme örneklerini hemen altta benzer yazılar bölümünden de görüntüleyebilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Fırfır malzemesini artık kumaş parçalarından da yapabilirsiniz.

 
 

Evde terlik süsleme örnekleri sayesinde sizde değişik süsleme tekniklerini öğrenecek ve gördüğünüz çalışmaları yapmak isteyebileceksiniz. Kolay yapılan süsleme çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğiz. Kolay gelsin.

firfir-suslu-parmak-arasi-terlik-yapmak

 

YENİ DANTEL ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kare dantel sehpa örnekleri, tığ işi dantel örnekleri ve tığ işi sehpa dantel örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir