FIRFIRLI İPTEN FULAR MODELLERİ

Fırfırlı ipten fular modellerini derledik. Bu yazımda paylaştığım modellerin yapılışını araştırıyorum. Henüz bulamadım. Ancak yapılışını gösteren ve fırfırlı ipten yapılmış diğer çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Çok güzeller ve eminim ki kolay yapılıyorlardır. Bu tür çalışmalar yapıyorsanız bize ulaştırın yayınlayalım. Sevenleri olabilir veya merak edenler de olabilir. Araştırmalarıma göre resimli anlatım veya videolu anlatım henüz yok.

 
 

Bulduğumda hemen bu konuya iliştireceğim. Yada yeni bir içerik oluşturup sizlere paylaşacağım. Şimdi sizleri bu güzel ve az olan örneklerle baş başa bırakacağım. Beğeneceğinizi düşünüyorum. Kolay gelsin.

 

FIRFIRLI İPTEN YAPILMIŞ ATKI MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı fırfırlı atkı yapılışı, fırfırlı atkı modeli ve fırfırlı atkı modeli nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir