FIRFIRLI İPTEN YAPILMIŞ ATKI MODELLERİ

Fırfırlı ipten yapılmış atkı modellerine ek olarak yine yazının altında anlatımlı bir de videoya yer verdik. Bu sayede fırfırlı ipten atkı yapmak isteyenler yararlanabilir. Anlatımlı fırfırlı ipten atkı yaparak sizde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Fırfırlı ipten yapılan çalışmaları daha önce de sitemizde paylaşmıştık.

Fırfırlı ipten yapılan çalışmaları ve anlatımlarını hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Benzer çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Fırfırlı ipten nasıl atkı yapılır veya modelleri nasıl diyorsanız bu güzel örnekleri inceleyebilirsiniz.

 
 

Adım adım fırfırlı ipten atkı yapılışı sayesinde öğrenip kendinize veya sevdiklerinize yapabilir hatta satarak para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri birbirinden değişik fırfır ip atkı örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

AŞURE NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı aşure yapmak, aşure nasıl yapılır ve aşure ne zaman yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir