FOTOĞRAF BASKILI KANAVİÇE İŞLEME

Fotoğraf baskılı kanaviçe işleme yapımı sayesinde sizde kısa sürede harika işleme örnekleri yapabilirsiniz. Fotoğraf baskılı işleme örneklerini daha önce paylaşıp paylaşmadığımı pek hatırlamıyorum.

Ancak paylaşımlarım varsa da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı kanaviçe işleme örneklerinden yararlanarak sizde kısa sürede harika örnekler yapabilirsiniz.

Hazırlayacağınız çalışmalarla evinizi güzelleştirebilirsiniz. Sevdiklerinizin resimlerinden de yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örnekle baş başa bırakıyorum. İşinize yarayacağını düşünüyorum. Kolay gelsin.

source

 
 

fotograf-baskili-kanavice-isleme

 

FİMO HAMURUNDAN TIRTIL OYUNCAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamurundan tırtıl, fimo hamuruyla tırtıl nasıl yapılır ve fimodan tırtıl yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir