FRUKO ŞİŞESİNDEN ÇAM AĞACI YAPMAK

Fruko şişesinden çam ağacı yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evde kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve evinizde süs niyetine kullanabilirsiniz. Fruko şişesiyle ağaç yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz.

Kolay yapılan bu tür çalışmaları sizde eğlenerek yapabilirsiniz. Kolay yapılan süs çam ağacı çalışmasını plastik şişe kullanarak yapabilirsiniz. Aşama aşama anlatımdan yararlanarak sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Yaptıktan sonra evinizde süs niyetine kullanabilirsiniz.

 
 

Dilerseniz sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı sorunsuz yapıp, sevdiklerinize de armağan ederek onları sevindirebilirsiniz. Dilerseniz de satabilir ve para kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

fruko-sisesinden-cam-agaci-yapmak

 

RENKLİ İPTEN GALATASARAY KALP YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü cimbom bilekliği, örgü cimbom takı yapmak ve örgü galatasaray bilekliği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir