FULAR BAĞLAMA TEKNİKLERİ

Fular bağlama teknikleri arayanlar için paylaştığım bu güzel ve kolay anlatımdan yararlanarak sizde faydalanabilirsiniz. Kendin yap çalışmaları arasında en çok beğenilen kolay yapım, teknikler ve anlatımları sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışma da fular bağlama yöntemleri ele alınmış.

Fular takmayı seviyorsanız ve değişik fular bağlama yöntemleri arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bu güzel anlatımdaki örnekleri sizde kendi fularınızla uygulayabilirsiniz. Katılacağınız bir etkinlik veya katılacağınız bir düğüne farklı yöntemle bağlanmış fularınızla herkesi kendinize baktırabilirsiniz.

 
 

Fular bağlamayı kolaylaştıran bu güzel örnekleri kısa sürede öğrenebilir ve hemen uygulayabilirsiniz. Farklı anlatımlar buldukça yine sizlere paylaşacağım. Bu tür kolay teknikler veya bağlama yöntemlerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

source : pinterest

fular-baglama-teknikleri

 

FİMO HAMURUNDAN SEVİMLİ ANAHTARLIK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamurundan sevimli anahtarlık, fimodan anahtarlık yapmak ve fimodan neler yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir