GAZETE KAĞIDINDAN ÖRGÜ SEPET

Gazete kağıdından örgü sepet yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kolayca yapıp hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz. Bu güzel kendin yap çalışmasını saman kağıdından da yapabilirsiniz. Evinizde biriken eski gazeteleri değerlendirmek için birebir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Anlatımlı çalışmayı kısa sürede yapıp, evinizde süs olarak bu güzel örgü sepet çalışmasını kullanabilirsiniz. Kolay yapılan örgü sepet çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabilirsiniz.

 
 

Gerçekten bu tür örgü sepet çalışmaları hem kolay yapılıyor. Hem de evi çok güzelleştiriyor. Sprey boya ile boyayınca da gerçek bir hasır sepet gibi gözükecektir. Şimdi anlatımla sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

gazete-kagidindan-orgu-sepet

 

KOLAY YUNUS BOYAMA RESMİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. balık boyama resimleri, yunus balığı boyama ve yunus balık boyama resmi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir