GAZETE KAĞIDINDAN RENKLİ DUVAR SÜSÜ YAPMAK

Gazete kağıdından renkli duvar süsü yapmak için paylaştığım bu güzel duvar süs projesini sizde seveceksiniz. Anlatımlı duvar süs çalışmasında adım adım ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Gazete kağıtlarını kıvırarak yapacağınız bu güzel kendin yap çalışmasında detaylar altta yer alıyor.

Daha sonra kıvırdığınız kağıtları çubuk halinde yine rulo yapıp değişik renklerde süs haline getiriyorsunuz. Yapımı aslında kolay olan çalışmaya benzer daha önce nihale yapımıyla ilgili bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum.

O çalışmada da yine bu tür kıvırma tekniği ile gazete kağıtlarından süs nihale veya kullanımlık bardak altlık modeli yapılıyordu. Bu çalışma da çok güzel ve duvara süs olarak yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

gazete-kagidindan-renkli-duvar-susu-yapmak

 

DENİZ TAŞLARINDAN LAZIMLIK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çakıl taşlarından kase yap, çakıl taşlarından lazımlık yapmak ve deniz taşından kap yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir