GAZETE KIVIRARAK ÖRGÜ SEPET YAPMAK

Gazete kıvırarak örgü sepet yapmak için paylaştığım bu farklı çalışmayı sizde diğer çalışmalarınızın yanına koyabilirsiniz. Evde bol miktarda gazete kağıtları varsa onları değerlendirmek için bu güzel akıllı projeyi uygulayabilirsiniz.

Gazete kağıdından sepet yapmak için daha önce çoğu kez değişik ve kolay yapılan çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum. Bu güzel kendin yap çalışması ile sizde fazla gazete kağıtlarından örgü sepetler yapabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Gazete kağıtlarını kıvırıp çubuk şekline dönüştürdükten sonra onları sepet örmede ip gibi kullanabilirsiniz.

Örgü sepet yaptıktan sonra sprey ile üzerini istediğiniz renklere boyayabilirsiniz. Önceki paylaşımlarda beyaz boya ile boyanmış gazete kağıtlarından yapılmış sepetler vardı. Onlar da bu yazımın altından karşınıza çıkacaktır. Bakmadan geçmeyin. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

gazete-kivirarak-orgu-sepet-yapmak

 

BOL PENYEDEN ÇEMBER ELBİSE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bol tişörtten elbise yapımı, eski penyeden elbise yapımı ve eski tişörtten çember elbise yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir