GEOMETRİK ORİGAMİ LAMBA YAPMAK

Geometrik origami lamba yapmak isteyenler olabilir. Hem ölçüsünde hem de şık bir lamba yapmak istemez misiniz? sesinizi duyar gibiyim. Bence de yapmalısınız.

Kartondan origami lamba yapabilir ve evinizde keyifle dekoratif olarak kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmalar ile evinizi şık bir hale getirebilirsiniz.

Evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz. Evde kolay origami lamba yapmak için kalın karton kullanmanızı da öneririm. Hatta kontra plak tarzı malzemeler kullanırsanız, lambanın ısısı nedeniyle zarar görmemiş olurlar.

Bu tür çalışmalar yapacağınız zaman yapı marketlerden her türlü malzemeyi bulabileceğinizi de hatırlatmak isterim. Geometrik origami lamba yapmak için paylaştığım çalışma ise şöyle ;

 
 

geometrik-origami-lamba-yapmak

source

 

KEÇE MİNYATÜR SEVİMLİ AHTAPOT OYUNCAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı keçe ahtapot süs, keçe ahtapot minyatür oyuncak ve keçe minyatür ahtapot hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir