GOLF TOPUYLA SARMAŞIK ÇİÇEK YAPMAK

Süs çiçek yapmak için malzemenizi temin ettiniz. Fakat nasıl kıvrımlı çiçek haline getireceğinizi bilmiyorsunuz. Hiç üzülmeyin bulduğum bu güzel çalışma sayesinde sizde çok kolay kağıt süs çiçekler yapmasını öğrenebileceksiniz.

Resimli anlatımda golf topu kullanılmış. Fakat pinpon topuyla da yapılabileceğini düşünüyorum. Tek yapmanız gereken kağıt süs malzemesini topun üzerine doladıktan sonra her iki taraftan kıvırmak ve en sonunda top içinden fırlayınca oluşan şekli çiçeğe dönüştürmek yeterli olacaktır.

Benzer kolay çalışmaları sitemizde bolca bulabilirsiniz. Evde pinpon topu varsa süs çiçekler ve yapraksı çiçekler halinde süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Kağıttan süs çiçeği yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde sizde eğlence etkinliklerinde süs yaparken zorlanmayacaksınız. Örnek çalışma ile şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Yapamazsanız yorum yazın. Kolay gelsin.

 
 

golf-topuyla-sarmasik-cicek-yapimi

source

 

KUŞ YUVASI ANAHTARLIK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşaptan kuş evi yapmak, ahşaptan kuş yuvası yapmak ve kartondan kuş evi yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir