GÜNLÜK ÇAY KAHVE DAVETİ GİYİM KOMBİN ÖNERİSİ

Günlük çay kahve daveti giyim kombin önerisi arayanlar için bulduğum bu güzel uyumlu elbise örneğini sizlerle de paylaşmak istedim.

Bazen hafta sonu uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınızla görüşmek istediğinizde çay daveti veya kahve içme amaçlı üzerinize rahat giyebileceğiniz giyim kombin fikirleri arıyorsanız, işte bu örnek tam size göre olduğunu söyleyebilirim.

Ben şahsen çok beğendim. Hem güzel ve eğlenceli olan bu çalışma ile herkese farklı giyindiğinizi de gösterebilirsiniz. Rahat kıyafet kombin önerilerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Benzerlerini ise altta bulabilir ve onları da değerlendirebilirsiniz. Örnek resimlerde ki eşyaların aynısını bulamasanız bile kendi kıyafet ve aksesuarlarınızdan aynısını uydurabileceğinizi düşünüyorum. Şimdi sizleri günlük kahve daveti giyim kombin önerisi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

gunluk-cay-kahve-bulusmasi-giyim-kombin-onerisi

source

 

KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım fil çizmek, anlatımlı fil çizmek ve anlatımlı fil nasıl çizilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir