GÜNLÜK SEVİMLİ GİYİM KOMBİN ÖNERİSİ

Günlük sevimli giyim kombin önerisi arayanlar için bu güzel çalışmayı buldum. Kendin yap çalışması olarak değerlendirmesek de, bir fikir olarak bu çalışmayı sizde değerlendirebilirsiniz. Dışarıya çıkacağınız zaman aynanın karşısında ne giyeceğinizi düşünüyorsanız, bu yazımda paylaştığım güzel öneriyi sizde uygulayabilirsiniz.

Aynı takılar veya aynı kıyafet olmasa da, mutlaka benzerini kendi dolabınızdan uydurabilirsiniz. Her zaman öyle yapmıyor muyuz ki, gördüğümüz kombinleri kendi kıyafetlerimize göre değiştirip, daha değişik ve kişisel kombin fikirlerimizi kendimiz üretebiliyoruz.

Bu tür kıyafet kombin fikirleri sayesinde katılacağınız bir etkinlik, açılış veya günlük kahve sohbeti için dışarıya çıktığınızda kullanabilirsiniz. Hem farklı kombinleme fikirleri ile herkesten farklı gözükürsünüz. Hem de farklı gözükmekse niyetiniz bunu başarabilirsiniz.

 
 

Sitemizde birçok kıyafet kombin önerisini paylaşmıştık. Düğün kıyafet kombin önerileri, günlük kıyafet kombin önerileri ve daha birçok kıyafet önerileriyle ilgili fikirlere sitemizden ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel fikirle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

gunluk-sevimli-giyim-kombin-onerisi

 

KETEN KUMAŞINDAN TELEFON KILIFI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı telefon kılıfı yapmak, evde telefon kılıfı yapmak ve keten kumaşından telefona kılıf yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir