GÜZEL KALP MOTİFLİ LİF ÖRNEKLERİ

Güzel kalp motifli lif örneklerini az da olsa buldum. Geçenlerde gittiğim bir arkadaşımın evinde satın aldığı kalpli lif örneği gördüm. Çok beğendim ve sen mi yaptın? diye sormadan edemedim. Ancak nerede bizim arkadaş Asu bu tür şeyler yapmasını bilmiyor ki… ben de ona dedim aynısından ve daha güzellerini araştırıp bulacağım.

Yine altına anlatımını da ekleyeceğim. Linki ona da gönderdim. Öğrensin o da yapsın. Satın almakla olmaz. Tamam satın alınacak şeyler var. Ama satın almadan önce nasıl yapıldığını görmek ve basitse uğraşarak yapmak daha eğlenceli olsa gerek.

 
 

Hayatta her şeyi satın alamayız. Mutluluk gibi… işte bu güzel kalpli lif modelini yaparken de çok mutlu olacağınızı düşünüyorum. Eğer eliniz yatkın değilse tabi hiç bulaşmayın derim. Bu tür örgü işlerini seviyorsanız örnek resimlerdeki gibi yapılışını öğrenerek sizde ortaya çok güzel lif örnekleri çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

YENİ BAYAN ÖRGÜ MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bayan büyük beden örgüler, büyük beden örgü yelekler ve değişik örgü bayan modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir