GÜZEL PULLU ÖRTÜ MODELLERİ

Güzel pullu örtü modelleri arayan ev hanımlarına yönelik paylaştığım bu güzel çalışmaları seveceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı çalışmaları daha önce paylaşmış sitemizde yer vermiştik. Pullu örtü modeli yapmak istiyorsanız altta paylaştığımız örnekler işinize yarayabilir ve ilham verebilir.

Anlatımlı olarak video veya resimli anlatımları sitemizde bulabilirsiniz. Hemen bu yazımın altında da benzer birçok örneğe ulaşabilirsin. Birbirinden güzel ve pullu örtüleri buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Pullu örtü modeli yapılışıyla alakalı çalışmalarla uğraşıyorsanız sizde bize yaptığınız çalışmaları veya örnekleri gönderebilirsiniz.

 
 

Satın almak isteyen olabilir veya satmak istiyorsanız hemen bu yazımızın altına yorum olarak da bırakmanızı rica ediyoruz. Bu tür güzel çalışmaları iyi paralara satabilirsiniz. Çeyizlik pullu örtü modelleri olarak da kullanacağınız veya almak isteyeceğiniz benzer çalışmaları araştırıyorum. Kolay gelsin.

 

YENİ OYMALI KENAR DANTEL MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. oymalı kenar dantel modeli, oymalı kenar dantel modelleri ve oymalı kenar dantel örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir