HALAT İPTEN KOLAY SÜS YAPMAK

Halat ipten kolay süs yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Beğeneceğiniz üzerine paylaştığım bu güzel çalışma ile evinizde halat ipten örgü süs yaparak, TV ünitesi veya benzeri yerlerde kullanabilirsiniz.

Anlatımlı kolay çalışmaları paylaştığım sitemizde buna benzer birçok çalışma da bulunuyor. Evde boş zamanlarınızı bu tür süs çalışmaları ile değerlendirebilirsiniz. Kolay yapımı sayesinde zorlanmadan kısa sürede yapabilir ve ortaya harika süs çalışmaları çıkarabilirsiniz.

Halat ipten yapılan süs çalışması sayesinde sizde fazlaca yapıp satabilir ve para kazanabilirsiniz. Kolayca yapabilmeniz için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

source : pinterest

halat-ipten-kolay-sus-yapmak

 

HOBİ ÇUBUKLARIYLA BİLEKLİK NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım bileklik yapımı, ahşap bileklik nasıl yapılır ve dondurma çubuğuyla bileklik hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir