HARFLİ NOTLU RESİM ALBÜMÜ YAPMAK

Harfli notlu resim albümü yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışması ile evinizi güzelleştirebilirsiniz. Dekorasyon çalışması olarak da nitelendireceğiniz bu güzel çalışmayı kolayca yapabileceksiniz. Alüminyum tel bükme çalışması olarak da değerlendirilebilir.

Bu tür çalışmalar yaparak vitrine veya komidin üzerine resimlik yada resim albümleri hazırlayabilirsiniz. Değişik resimlik yapmayı seviyorsanız veya istiyorsanız, mutlaka bu güzel çalışmayı yapmayı denemelisiniz. Yapımı kolay olan çalışmanın pratik olarak yapımı altta anlatımda gösteriliyor.

Kısa sürede yapabilir ve sizde bu tür çalışmalarla evinizde sevdiklerinizin resimlerini sergileyebilirsiniz. Daha önce de resimlik yapmak veya resim albümü hazırlamak için örnek çalışmalar paylaşmıştık. Onları da mutlaka incelemelisiniz. Harfli notlu albüm yaparak sizde çok güzel dekoratif süs çalışmaları hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

harfli-notlu-resim-albumu-yapmak

 

ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi örgü örneği, anlatımlı tığ işi örnekler ve tığ işi motif örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir