HARİKA DANTEL HAVLU KENARI MODELLERİ

Harika dantel havlu kenarı modelleri ile karşınızdayım. Tam tamına 52 adet birbirinden güzel dantelli havlu kenarı modellerini çok seveceksiniz. Yapımına ilişkin birkaç çalışmayı da alta serpiştirdim. Daha önce anlatımlı ve Türkçe videolu dantel havlu kenarı örneklerine sitemizde çoğu kez yer verdiğimi hatırlıyorum.

Anlatımlı olması ve nasıl yapıldığı detaylı anlatılması sayesinde sizde izleyerek en güzel çalışmaları yapmayı kısa sürede öğrenebilir ve hemen evinizin rahatlığında yapmaya başlayabilirsiniz. Altta yer alan örnekleri sevecek ve aynılarından yapmak yada yaptırmak isteyebilirsiniz.

Bu yüzden yapanlar varsa yorum bırakabilirler. Yaptırmak isteyenler de yine sosyal medya adresimiz üzerinden bu güzel çalışmalardan istiyorum diye yorum bırakırlarsa, yapanlarla buluşturacağımıza inanıyorum. Kolay gelsin.

 
 

 

 

FARKLI YAZMA KENARI MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. değişik yazma kenarı modelleri, değişik yazma kenarı örnekleri ve farklı yazma kenarı çeşitleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir