HARİTA DESENLİ BİLEKLİK YAPMAK

Harita desenli bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Gayet kolay bir şekilde yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Evde kolay bileklik yapmayı sevenlerdenseniz, sitemizde yer alan diğer kolay yapılan bileklik çalışmalarına da mutlaka göz atın.

Harita desenli bilezik yapmak için de yine aynı mantığı kullanabilirsiniz. Harita deseni yerine daha değişik malzemeler de kullanabilirsiniz. Kullanacağınız desen veya motifleri bileklik üzerine baskı yöntemi ile uygulayabilirsiniz.

Bu tür bileklik çalışmaları ile sizde kendinize veya sevdiklerinize çok güzel takılar hazırlayabilirsiniz. Harita desenli bileklik yapmak için paylaştığım çalışmayı kendinize göre değiştirebilirsiniz. Bu güzel çalışmayı geliştirebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

harita-desenli-bileklik-yapmak

 

ÇİKOLATA KALIBIYLA KOLAY MUMLUK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı mumluk örneği, evde basit mumluk yapmak ve kolay mumluk nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir