HASIR İPLE KUTU YAPMAK

Hasır iple kutu yapmak için paylaştığım bu güzel dekoratif kendin yap çalışmasını beğenebilirsiniz. Evde boş zamanınız çoksa ve bu tür ev hobileri arayışı içerisindeyseniz, bu güzel çalışmadan keyifle yararlanabilirsiniz. Hasır ipten sepet örme veya hasır ipten kutu yapımı için daha önce de çok güzel çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Hatta bu yazımızın hemen altında onlara ulaşabilirsiniz. Kolay yapılan hasır kutu çalışmaları ve dekoratif süs çalışmaları ile hem eğlenecek, hem de keyifli zaman geçireceğiniz hobiye de sahip olmuş olursunuz. Bu tür çalışmalar yaparak evinizi güzelleştirmenin yanı sıra sevdiklerinize de hediye olarak verebilirsiniz.

Bu tür güzel çalışmalar her zaman beğenilir. Hasır ipten yapılan süs çalışmaları veya kutu süsleme örneklerini sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Hasır iple yapılan çalışmalar sayesinde sizde lazımlık veya o tür süslü kutulara da sahip olmuş olursunuz.

 
 

Dekoratif görünüm olarak da evinizi güzelleştirecek bu güzel çalışma ile şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Kolayca yapabilir ve sevdiğiniz kişilere de hediye olarak verebilirsiniz. Kolay gelsin.

source

hasir-iple-kutu-yapmak

 

KARTONDAN SARKAÇ TOPAÇ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karton sarkaç süs yapımı, karton süs sarkaç ve karton topaç nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir