HASIR İPLE SARKAÇ TAHTA RAF YAPMAK

Hasır iple sarkaç tahta raf yapmak isteyenler olabilir diye bu güzel kendin yap çalışmasını paylaşmak istedim. Bu güzel ve kolay yapılan duvara ahşap raf çalışmasını sizde kolayca yapabilirsiniz. Malzemeleri temin ettikten sonra evinizin kullanmak istediğiniz bir duvarına iki delik açıp, kanca vidaları yerleştirmeniz yeterli olacaktır.

Daha sonra saman iple tahta raf yapımını tamamlayabilirsiniz. Saman ipten tahta raf yapıp dekoratif süs amaçlı da kullanabilirsiniz. Yada basit bir raf yapıp üzerine süs objeleri de yerleştirebilirsiniz. Bu tür dekoratif güzel fikirleri sitemizde bolca bulabilirsiniz.

Dekorasyon fikirleri her zaman hoşuma gitmiştir. Ne zaman yeni bir ahşap raf çalışması görsem, hemen yapmak isterim. Sizde benim gibi düşünüyorsanız, bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Kolay gelsin.

 
 

hasir-iple-sarkac-tahta-raf-yapmak

 

ADIM ADIM KOLAY TREN ÇİZMEK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım tren çizimi, anlatımlı tren çizimi ve aşama aşama tren çizmek hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir